איך כל אחד ללא ניסיון קודם, יכול להרוויח הכנסה פסיבית מהאינטרנט של 100,000 ₪ בשנה עם מערכת דיגיטל בלוקס, בהשקעה של 100 ש"ח בחודש בלבד?מינימום שעה ביום, בלי לדבר עם אף אחד ובלי הצורך לדעת אנגלית.

תחילת שנת 2020 מתגלה תוכנה חדשנית ליצירת הכנסות פסיביות

למה להשקיע בנדל'ן כשאפשר להרוויח מהאינטרנט מהשקעה של 100 ש"ח לחודש בלבד?
יצאנו לבדוק פלטפורמת "נדל'ן דיגיטלי" חדשה בשם דיגיטל בלוקס שמאפשרת לכל אחד מאיתנו להקים נכסים דיגיטליים בקליק שיכולים להניב תשואה של מאות אחוזים בשנה לכל חבילת נכסים דיגיטלים. כיצד עובדת הפלטפורמה ואיך היא מאפשרת לייצר הכנסה פסיבית כל חודש, כל זאת ועוד בכתבה הבאה:

תאכלס - איך זה עובד?
אחרי ההצטרפות למערכת, המצטרף בוחר נושא שהוא אוהב, כמו למשל "גאדג'טים", "אופנה", "ילדים" או כל נושא אחר שתרצה. בוחר תבנית של אתר מוכן מתוך 292 תבניות אתרים שהתוכנה מספקת לך. בלחיצות כפתור מחליף תמונות באתר של מוצרים בנושא שבחרת. ניתן לבחור מוצרים מכל סוג וכמעט מכל אתר פופולרי שהוא כמו: איביי, אמזון, גרופון, בוקינג, ואלה שופס ועוד. לאחר מכן לפי הדרכות וידיאו בעברית, לומד כיצד לקדם ולפרסם את האתר ברחבי הרשת, ובכל פעם שאדם כלשהו ייכנס לאתר שלך ויקנה מוצר - אתה תרוויח מזה כסף!
ניתן גם להכניס פרסומות לאתר ואז גם להרוויח כסף בכל מקרה, גם אם אנשים רק נכנסו לאתר וגלשו בו ובסוף לא קנו כלום!


מה פוטנציאל הרווח?
ניתן להרוויח אלפי שקלים בחודש מכך! עם הזמן האתר מתקדם ביוטיוב ובגוגל ונשאר בתוצאות החיפוש באינטרנט למשך שנים רבות, בכל פעם שגולש יחפש בגוגל או ביוטיוב מילים שגם כתובות באתר, האתר יימצא בתוצאות החיפוש, הגולש ייכנס לאתר ויקנה מוצרים וכך למעשה יש לך נכס דיגיטלי שמייצר לך הכנסה פסיבית קבועה של אלפי ש"ח ויותר כל שנה קבוע!


בעבר בניית אתר אינטרנט נחשבה לפרוייקט ארוך ומסובך שיכול לקחת כמה שבועות ואף כמה חודשים. מערכת דיגיטל בלוקס משנה את חוקי המשחק ומאפשרת למשתמשי המערכת להקים אתרי אינטרנט מתקדמים בפחות מחצי שעה באמצעות פטנט ייחודי שמאפשר להקים אתרי אינטרנט באמצעות כמה קליקים עם העכבר, בעזרת תבניות אתרים מוכנים מראש ובלוקים שעוצבו והוכנו מראש על ידי מיטב המעצבים בעולם.


"למה שאמזון, איביי, גרופון או איסתא ישלמו לי כסף?"
חברות ענק בארץ ובחו'ל מוכנות לשלם כסף לכל מי שמביא עוד תנועה של גולשים לאתרים שלהם כדי שיקנו אצלם מוצרים, מדובר במאות אלפי מוצרים ושירותים בארץ ובעולם. בעלי אתר המערכת מספקים הדרכות כיצד להרשם לאתרים האלה בתור שותפים וגם כיצד להתקבל אליהם (רוב האתרים לא מקבלים שותפים ממליצים שאין להם אתר אינטרנט למשל).


כמה זמן לוקח ליצור אתר נכס דיגיטלי עד שמייצרים ממנו כסף?
יצירת האתר בקליק עם התוכנה לבניית נכסים דיגיטלים, לוקחת בערך כחצי שעה. לאחר מכן, יש לעסוק מינימום שעה ביום (מומלץ יותר), בקידום האתר ברחבי רשת האינטרנט כמו בגוגל, יוטיוב, אינסטגרם או פייסבוק.
מקבלים הדרכות וידיאו פשוטות שמראות בדיוק איך עושים את זה, כולל תמיכה וליווי יום יומי במידת הצורך על ידי מכללת TO DO IT שהמנטורים שלה זכו בתחרויות עולמיות ומעבירים הרצאות באקדמיה ובגוגל.

בעלי אתר המערכת מציינים שהאפשרות להצטרף כזכיין במערכת לא תמיד תישאר פתוחה לקהל הרחב.לקבלת פרטים נוספים והצטרפות למערכת ללחוץ כאן עכשיו

האם שיטת דיגיטל בלוקס עובדת?
בבדיקה שערכנו נמצא שכ-100 חברים כבר הצטרפו למערכת בישראל בתור זכיינים של כ-100 אתרים ומשתמשים בשיטה ומייצרים הכנסה פסיבית חודשית של אלפי שקלים, אחד הסיפורים הבולטים שמשך את תשומת ליבנו הוא סיפורו של חיים, בן 43, אב ל-4 ילדים ממרכז הארץ, חיים סיפר לנו שהוא הגיע למערכת דיגיטל בלוקס אחרי שחיפש אפיק השקעה שיניב לו הכנסה נוספת כל חודש, חיים מספר שהוא עובד במקום עבודה נוח וקבוע, אבל המשכורת החודשית שלו ושל רעייתו לא הספיקו לו על מנת לחיות ברמת חיים אליה הוא שואף.

חיים סיפר לנו שהוא רכש חבילת זיכיון במערכת דיגיטל בלוקס לפני כ 7 חודשים, כאשר המערכת הייתה עדיין בשלבי הניסיון ההתחלתיים שלה עם זכיינים, הוא קיבל גישה למדריך וידאו אשר ממנו למד איך לבנות אתרי אינטרנט במערכת באמצעות כמה קליקים בעכבר, כאשר הוא בוחר בעיצובים מוכנים מראש ואינו צריך לדעת דבר מעבר לזה. עד היום חיים הספיק לבנות אפילו יותר מאתר אחד, כאשר כל אתר מכניס לו אלפי שקלים חד פעמיים ובנוסף ביחד עשרות אלפי ש"ח הכנסה פסיבית שנתית !

עוד מספר חיים, שבעבר הוא ניסה כל מיני שיטות שונות שמבטיחות להרוויח כסף מהאינטרנט כמו לפתוח חנות באמזון והוא התאכזב כל פעם מחדש, לטענתו אלו שיטות שאכן מניבות כסף אך דורשות הרבה יותר זמן ומאמץ, גם השקעה כספית גדולה ברכישה של מוצרים, כאשר הוא חיפש עסק פשוט וקל יותר לתפעול שלא דורש רכישה של מוצרים, עסק אשר יוכל גם להניב לו הכנסה פסיבית גדולה, כדי שגם כאשר יפסיק לעבוד, עדיין יוכל כל שנה להרוויח עד 100,000 ש"ח הכנסה פסיבית ואת זה יותר קל לו להשיג בתור זכיין במערכת דיגיטל בלוקס, אשר היתרון שלה הוא שהאתר הנבנה בה יכול להתקדם בגוגל, יוטיוב ומקומות שונים ובמשך שנים להופיע בתוצאות החיפוש וגולשים 24 שעות ייכנסו אליו ויקנו מוצרים לבד בעצמם וזה יניב לו כסף.

חיים סיפר שבהתחלה הוא היה ממש סקפטי, אבל קול פנימי דחף אותו להעיז והוא החליט שזאת הפעם האחרונה שהוא משקיע בתחום יצירת הרווחים מהאינטרנט, "בדיעבד" אומר חיים, "זה היה הצעד החכם ביותר שעשיתי".

חיים מסכם שבזכות הצטרפותו לפלטפורמת דיגיטל בלוקס רמת החיים שלו ושל משפחתו השתפרה משמעותית. "בזכות דיגיטל בלוקס החלפתי לאשתי את הרכב לג'יפ חדש מודל 2019, אני יכול לאפשר לילדים שלי חוגים ומנוי לקאנטרי, הבת הגדולה שלי השתחררה מהצבא ואני מממן לה תואר ראשון במכללה יוקרתית ואני אפילו חושב כבר על שדרוג הדירה לדירה יותר מרווחת".

על פי אתר המערכת המוטו של המערכת הוא "עסק חופש" ההבדל בין מערכת דיגיטל בלוקס שהוא "עסק חופש" לעומת "עסק רגיל" הוא שכמו כל עסק צריך לעבוד ולבנות אותו, אבל עסק חופש נועד לייצר לנו הכנסה נוספת גם בזמן שאנחנו לא עובדים. מי שבונה עסק שיכול כל שנה לייצר לו הכנסות אוטומטיות, בעצם מייצר לו עוד זמן פנוי במקום לרדוף אחרי הכסף כמו רוב בני האדם. המטרה לבנות את העסק ולאחר מכן להפסיק לעבוד והכסף ימשיך לזרום ובכך להשיג יותר זמן פנוי לתחביבים ולמשפחה. בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים אפיק השקעה משתלם לשנות ה-2020, אין ספק שמערכת דיגיטל בלוקס הולכת לשנות את חוקי המשחק בארץ ובעולם. המערכת בינלאומית ותומכת ב-30 שפות, כך ניתן להרוויח מלקוחות בכל העולם.מי הבעלים של המערכת?
בעלים של אתר המערכת דיגיטל בלוקס הם יזמי אינטרנט ידועים ומוכרים בישראל אשר הופיעו פעמים רבות באתרי החדשות, בטלוויזיה וברדיו. צחי רוזנטל ורועי שרגו, נמצאים בתחום של יצירת הכנסות מהאינטרנט מעל 10 שנים, בעלי מכללת TO DO IT. צחי רוזנטל ידוע בכך שזכה בתחרות בינלאומית במקום הראשון באמצעות שיווק אינטרנטי של חברה ובעקבות כך נאם בלאס וגאס מול קהל של 5000 איש. רועי שרגו, טבח לשעבר, החזיר חוב של מיליון ש"ח באמצעות שיווק אינטרנטי וכיום מגלגל מאות אלפי ש"ח בחודש מתחום האינטרנט. ישנם אלפי לקוחות קצה שרכשו אתרים בודדים בארץ ובעולם במערכת הזו בשנים האחרונות אך רק השנה המערכת התחילה להציע חבילות זכיינות לקהל הרחב שיכולות להניב סכומים גבוהים ופסיביים.

"במשך זמן רב חשבנו איזה מוצר אפשר לתת לאנשים שיכול לייצר להם הכנסה פסיבית אמיתית ויציבה לאורך שנים רבות ובעלות נמוכה מאוד והבנו שנדל'ן אינטרנטי של בנייה ואחסון אתרים בקליק זה המוצר הטוב והמהיר ביותר יחסית, להגיע להכנסה פסיבית וחופש כלכלי אמיתי. בעלי עסקים רבים עובדים שנים רבות וכל החיים ולא מצליחים להגיע להכנסה פסיבית, כאן בשנה הראשונה או בכמה שנים בודדות ניתן להגיע להכנסות פסיביות גבוהות של עד מאות אלפי ש"ח בשנה".


לקבלת פרטים נוספים והצטרפות למערכת ללחוץ כאן עכשיוSpecial promotion!

GET 25% OFF ALL OUR PACKAGES, LEAVE YOUR DETAILES below AND W'LL SEND YOU A COUPON.