איך כל אחד יכול להרוויח עד 1000 ש”ח ביום ב-60 דקות עבודה בלבד מהאינטרנט?

יוצרי השיטה: טבח לשעבר המגלגל כיום מאות אלפי ש”ח בחודש מהאינטרנט (רועי שרגו) וזוכה מקום 1 בתחרות עולמית בתחום (צחי רוזנטל)-כתבת תחקיר האם באמת כל אחד יכול?


מבדיקות שעשינו, גילינו שאנשים רגילים, מגיל 18 עד גיל 69 הצליחו לייצר הכנסה מהאינטרנט (הקורס נמכר לגילאי 18 ומעלה), למרות שרובם הגיעו ללא ידע קודם מלבד שימוש בסיסי באינטרנט ובפייסבוק. כתבות בטלוויזיה כולל ערוץ 10 ועוד כבר סקרו זאת ונמצא כי זה אכן ידוע כבר שאנשים רבים כיום מרוויחים כסף מהאינטרנט, מהסלון בבית, בית הקפה או חוף הים באמצעות המחשב הנייד ואפילו הסמארטפון, אבל כדי להגיע לרווחים משמעותיים צריך ללמוד את תחום השיווק האינטרנטי בצורה מקצועית – פיתרון מעניין שיכול לעזור לכל אזרח להתמודד מול יוקר המחיה בישראל. אבל עדיין עומדת השאלה, האם באמת כל אחד יכול להצליח בזה? יצאנו לבדוק. מצאנו שעל רועי שרגו וצחי רוזנטל ישנן הכי הרבה עדויות ברשת של אנשים שהצליחו להרוויח כסף מהאינטרנט בזכותם, אנשים רגילים מגיל 15 עד גיל 70 הצליחו לייצר מזה הכנסה. בינהם שכירים, אימהות ופנסיונרים. חלקם אף אמרו בתור חוות דעת שלהם שהם “פיטרו את הבוס” וכעת מתפרנסים רק מהאינטרנט בלבד ונהנים מאיכות חיים טובה ויותר זמן פנוי לחברים ומשפחה. ישנן גם עדויות של בעלי עסקים אשר הצטרפו למכללה של צחי רוזנטל ורועי שרגו כדי ללמוד עוד שיטות פרסום לקדם באינטרנט את העסק שלהם.מי הקים את מכללת TO DO IT ולמה ?

היזמים צחי רוזנטל ורועי שרגו, הם אלו שהגו את הרעיון ופיתחו את TO DO IT. צחי רוזנטל בתחום הכסף באינטרנט מאז שנת 2008, התפרסם כבר פעמים רבות בתקשורת, בערוץ 10, ערוץ 2, רדיו, בעיתונים וכו’, העביר הרצאות באקדמיה ובגוגל קמפוס, ידוע גם בתור הישראלי שניצח את חברת גוגל העולמית בתביעה. זכה בתחרות עולמית של שיווק חברת עבודה מהבית ובעקבות כך נאם מול קהל של 5000 אנשים בלאס וגאס. רועי שרגו, המגלגל מחזורים של מאות אלפי ש”ח בכל חודש רק מהאינטרנט, בזכות הכלים והטכניקות שהוא מדריך בקורסים במכללה, נחשב מומחה להשגת יעדים ומנטור NLP מקצועי ומוביל.

המטרה היא לספק מענה בכמה חזיתות”, אומר צחי רוזנטל. “תחום הפרסום באינטרנט תופס תאוצה, מיליוני אנשים גולשים באינטרנט בארץ ובעולם והרווחים שאפשר לייצר מפרסום אליהם הוא אדיר, אבל האתגר הוא שאדם שרוצה ללמוד את התחום, לא יודע מאיפה להתחיל כי יש כל כך הרבה שיטות להרוויח כסף באינטרנט, אז החלטנו ליצור מקום אחד שיכיל את כל השיטות והטכניקות לעשות כסף באינטרנט, לכן יש לנו במערכת יותר מ- 30 קורסים מקצועיים.” מסתבר שניתן לעבוד עם תוכנה באמצעותה אפשר ללכת לישון ותוך כדי להרוויח כסף? המערכת שפיתחנו כוללת כלים טכנולוגים עם מערכת סטטיסטיקות, פרסום עם תוכנות אוטומטיות, עבודה עם מערכות פרסום ממומנות שאחראיות על פרסום ברחבי הרשת במשך כל שעות היממה גם כשישנים ועוד. בנינו מאגר מוצרים כדי שאנשים שאין להם מוצר לפרסם ולהרוויח ממנו, יוכלו פשוט לבחור מוצרים מתוך מאגר של מוצרים ושירותים בנושאים שונים, לקבל קישור לדף פרסום למוצרים, ופשוט לעשות “העתק – הדבק” לקישור ברחבי האינטרנט ולהרוויח מזה כסף, בלי להתעסק בשירות לקוחות או שילוח מוצרים, זה כבר בעלי המוצרים עושים. הוספנו לזה את התמיכה האדירה והמפגשים, וכמובן את המחיר המצחיק שאין אף מתחרה לו, שאגב, אנחנו לא מתחייבים שמחיר ההצטרפות לקורס ותכנית הליווי יישאר כל כך נמוך לעד.”

האם באמת כל אחד יכול להרוויח כסף בזכות הקורסים שלכם?
“כל אחד שיודע לגלוש באינטרנט, להשתמש בפייסבוק, לשלוח אימיילים, לעשות “העתק-הדבק”, יכול להרוויח מזה. אפילו אין צורך לדעת אנגלית, כי יש הרבה מוצרים שאפשר לפרסם ולהרוויח גם בארץ. את השיטות הראשונות החינמיות והטכניקות הסודיות השונות שנלמדות בקורס, ניתן ליישם יחסית בקלות, וכמו שהסלוגן שלנו אומר – “ללמוד, לפעול, להרוויח!”. אך מי שלא מתכוון ליישם בהתמדה ולעבוד לאורך זמן - זה לא בשבילו. כדי להגיע להכנסות משמעותיות צריך להתמיד.

רועי שרגו מוסיף: “היתרון הוא שלא צריכים למכור כלום וגם לא לשכנע אף אחד. מספיק שמישהו מתעניין ומשאיר פרטים בדף המוצר, אפילו יש שיטות שאם הלקוח לא קנה את המוצר, המשווקים מרוויחים מזה כסף. אני מבין שאתה בתור תחקירן חדשות מחפש מאיתנו הצהרה מפוצצת שתוכל לפרסם ותקבל הרבה רייטינג אז בוא אגיד לך את זה: אנו מתחייבים לכך שכל מי שהצטרף עד היום למכללה, פעל והתמיד, הצליח לייצר הכנסה כלשהי”.


אנחנו מוכנים לקבל רק 18 אנשים רציניים בכל מחזור לקורס, וכאלה שלא מחפשים להרוויח כסף מבלי לעבוד, מכיוון שכדי להצליח להגיע לרווחים נאים צריך לעבוד ולהתמיד.” אצל כל אחד מידת ההצלחה היא שונה ותלויה במידת זמן ההתמדה וביצועים אישיים. במידה ואתה מחפש להרוויח כסף קל מבלי לפעול ולהתמיד, עדיף שתעצור כאן ואל תמשיך לקרוא את הכתבה, אתה לא מתאים.” אומר צחי רוזנטל. “אנחנו מקבלים רק 18 תלמידים בכל מחזור על מנת שנוכל לספק יחס ותמיכה כמה שיותר אישית לכל אחד ואחד, על מנת לשמור על אחוזי הצלחה גבוהים בקורס. אנחנו הקורס היחידי שהבעלים של הקורס מספקים את התמיכה בעצמנו.”


לקבלת מדריך וידיאו במתנה מצחי רוזנטל ורועי שרגו איך להרוויח כסף באינטרנט וגם פרטים נוספים על הצטרפות לקורס לחצו כאן


מה סוד ההצלחה? איך אפשר להרוויח מזה סכומים גבוהים ולאורך זמן?
“אחד הסודות להצליח לאורך זמן הוא שאנחנו מכוונים את הסטודנטים לפרסם רק מוצרים בנושאים שמעניינים אותם, על מנת שיוכלו ליהנות ממה שהם עושים, להרוויח כסף כתחביב, כך יותר קל להתמיד לאורך זמן ולייצר כסף גדול, את שאר הסודות תלמדו בקורס” אומר רועי שרגו.