מי הם האנשים שמרוויחים מהקורונה ואיך אתם יכולים ליישם את זה בעצמכם?

לפני שאנחנו מבינים איך אנחנו יכולים להרוויח מהקורונה, אנחנו צריכים להבין איך הכלכלה העולמית עובדת! בעולם יש סכום כסף מוחלט וקבוע! זאת אומרת, כשמישהו מפסיד כסף - מישהו בצד השני מרוויח אותו! הכסף לא הולך לפח ברגע שמישהו מפסיד אותו! אם נסתכל רגע על התקופה שאנחנו נמצאים בה, הרבה מאוד בעלי עסקים מפסידים הרבה מאוד כסף, הרבה מאוד שכירים מפסידים את מקום עבודתם, אבל יש את הצד השני שאוסף ברגעים אלה ממש את כל הכסף הזה, לצורך הדוגמה מוכרי הניירות טואלט! מוכרי אלכוג'ל, מוכרי המסכות הגנה, רשתות המזון, מוכרי הקורסים הדיגיטלים ללימוד מכוון מרחוק דרך רשת האינטרנט, מוכרי ביטוחים ועוד ועוד!

אחרי שהבנו את זה אני מבין את השאלה שעולה לכם כרגע אוקיי הבנתי את זה אבל איך אני יכול להרוויח מזה? אין לי מסכות למכור? אין לי רשת מזון ואני גם לא סוכן ביטוח? בשביל זה אני פה לענות לכם על השאלה הזאת! יש מקצוע אחד בעולם שלעולם לא יפגע במשברים, המקצוע הזה הוא כמו ג'וקר במשחקי קלפים!


בכל רגע נתון הוא יכול להרוויח כסף ממישהו אחר, למקצוע הזה קוראים משווק אינטרנטי! בכל רגע המשווק האינטרנטי יכול להחליט את מה הוא מקדם, כמו שהבנו הכלכלה עובדת על היצע וביקוש. אז איך בעצם מרוויחים בעולם השיווק האינטרנטי? משווק האינטרנט לא צריך להחזיק בכלל סחורות! הוא לא צריך לדעת לתת לתת שירות כזה אחר! הוא לא צריך לתת שירות לקוחות! והוא גם לא צריך להיפגש עם אנשים! האם יצא לכם לשמוע את המושג "שיווק שותפים"? היום יש בעולם אתרי מסחר ענקיים כמו אמזון, איביי אלי אקספרס, גרופון ועוד. כמעט בכל תחום יש אתרי מסחר. כל האתרים האלו מוכנים לתת לכל אחד להיות שותף שלהם ברווחים! כן מה שאתם שומעים ואני אסביר: אם לצורך הדוגמה אתם רוצים להרוויח כסף ממכירה של מסכות רפואיות, אתם נכנסים לאמזון, איביי, או אלי אקספרס, מצטרפים לתכנית השותפים שלהם, לאחר מכן אתם מחפשים ספקים של מסכות לאחר שמצאתם את הספקים, אתם מקבלים מהאתרים האלה קישור ייחודי לכם שהמערכת יודעת לזהות שהגולשים שהגיעו לקנות את המסכה הגיעו ממכם וכל פעם שמישהו קנה מסכה דרך הלינק שלכם, אתם תקבלו עמלה! את הטריק הזה יש כמעט בכל תחום אפילו בתחום ההלוואות, ביטוחים, לימודים, בכל תחום שרק תחשבו עליו.


לכן זה בכלל לא חשוב מה קורה עכשיו בעולם, אתם ג'וקרים! אתם יכולים להרוויח מכל תחום. עוד דרך נפלאה להרוויח מהמצב: בואו ניקח רגע את תחום המסעדות: כרגע כל המסעדות נסגרו אבל יש כאלה שהחליטו לעשות משלוחים, הבעיה של אותם מסעדות הלקוחות שלהם לא יודעים שהם עושים משלוחים! איך בכל זאת לדעתכם הם יכולים לספר ללקוחות שלהם שהם עושים משלוחים? אתם צודקים! בעזרת האינטרנט! אבל כרגע נוצרה להם בעיה חדשה, הם לא יודעים לעשות זאת בצורה מקצועית, למי לדעתכם הם יפנו? אתם צודקים! למשווקים אינטרנטים מקצועיים.


אחרי שהבנו את זה עולה לכם עוד שאלה: אוקיי אבל אני לא משווק אינטרנטי מקצועי, אני בסך הכל עבדתי בחברה כזאתי או אחרת או עד היום הייתה לי חנות נעליים מה לי ולזה. פה אני שוב נכנס לתמונה קוראים לי צחי רוזנטל זכיתי במקום ראשון בעולם בתחרות בנלאומית בשיווק אינטרנטי יש לי מכללה לשיווק מקצועות האינטרנט עם אלפי תלמידים כבר מספר רב של שנים ואני רוצה להגיד לכם משפט אחד חשוב לתקופה הזאת לא החזק שורד אלא זה המסתגל במהירות לשינויים מכללת טודואיט מלמדת כבר שנים אלפי ישראלים כיצד להתפרנס מהאינטרנט. כיצד לבנות נכסים דיגיטליים, שלא תלויים בבוסים, במגיפות, בהוצאות קבועות.


מכללת טודואיט מלמדת כיצד לפתוח עסקים באינטרנט בלי להוציא שקל מהכיס ולהתפרנס מהם בכבוד רב! בשל המצב החלטנו במכללה לתת את כל הקורסים שלנו במחיר של קורס אחד ובנוסף לתת על הקורס הזה הנחה של אלף ש"ח! אם אתם רוצים להבין במה מדובר אני מזמין אותכם ללחוץ על הקישור ולקבל פרטים נוספים! זה מתאים גם לאנשים עם אפס ניסיון בתחום ואנחנו גם עוזרים במימון הקורס בעזרת בנק ירושלים כך שלא תצטרכו להוציא שקל מהכיס ותוכלו לשלם על הקורס מהרווחים שלכם. אם זה מעניין אותכם ואתם רוצים להפוך לג'וקרים שמרוויחים בכל מצב תלחצו על הקישור, תעברו לדף הסבר ויועץ לימודים יענה לכם על כל השאלות שלכם בהצלחה!


כולם כולל כולם יודעים היום, שבשביל לשרוד בעולם שלנו אנחנו חייבים לייצר לעצמנו מספר מקורות הכנסה! ואסור אסור לנו להסתפק במקור אחד! בעולם שמשתנה לנו כמעט מידי יום, לא ניתן לסמוך על מקור הכנסה אחד, גם אם אנחנו בטוחים שאנחנו במקום הכי בטוח! הראייה הטובה לדבריי היא התבוננות באנשים העשירים בעולם, לרובנו אין את הכסף הנדרש בשביל להקים עסקים נוספים במקביל לחיינו היום יומיים, לכן הדרך היחידה לצאת מהפלונטר הזה הוא להשקיע את הזמן הפנוי שלנו בעסק שלא מצריך מאיתנו השקעה כספית גדולה ולא מצריך הרבה זמן, הדרך הטובה ביותר היום להקים עסקים מרובים בלי להוציא הרבה כסף ובלי להשקיע את כל חיינו בזה, היא שימוש נכון באינטרנט! אם יש לך מוצר נדרש ואתה יודע להגיע לאנשים הנכונים עם המוצר שלך, תוכל לייצר הכנסות בלי תקרת זכוכית! כן אני יודע מה עובר לך בראש כרגע: "אין לי מוצר נדרש וגם אם היה לי אני לא יודע להגיע לאנשים הנכונים". בעידן האינטרנט ניתן להשיג הכל בלי לצאת מהבית! ממוצרים נדרשים עד היכולת ללמוד כיצד לקחת את המוצרים האלו ולהציע אותם לקהל המדויק שחייב את המוצרים האלו. כן אני יודע גם עכשיו מה עולה לך בראש: "אם זה היה כל כך קל למה לא כולם עושים זאת", התשובה היא מאוד פשוטה אם כולם היו פתוחים ללמוד דברים חדשים אז כולם היו מרוויחים יותר הבעיה שהרוב הגדול מאוד סקפטי ומאוד מפחד מהלא נודע וזאת הסיבה שיש מעט מאוד אנשים עשירים בעולם והרוב הגדול שכיר שעובד בעבודה אחת בכל זמן נתון. מעל עשר שנים אני מקים עסקים אינטרנטים מצליחים וליוויתי אלפי ישראלים מהארץ ובעולם בהקמת עסקים כאלו, ואפילו זכיתי במקום ראשון בתחרות שיווק בינלאומית, כיום יש לי מכללה שמלמדת כיצד להקים עסקים אינטרנטים שמייצרים הכנסות אקטיביות ופאסיביות! הייחודיות של המכללה שלי שאני נותן לתלמידים מוצרים ממש נדרשים שהם מקבלים עבורם מאה אחוז עמלה! שבעזרתם הם יכולים להרוויח הכנסות אקטיביות ופאסיביות אנחנו נותנים לתלמידים שלנו ליווי עד להצלחה וחוזה להצלחה אם אתם שואלים איך אני יכול לתת כזה חוזה, הסיבה מאוד פשוטה מי שפועל בשיטות שאנחנו מלמדים מאה אחוז יצליח אין אופציה אחרת, זה עובד לי ולעוד אלפי תלמידים שמיישמים את החומר הנלמד, יש לנו מאות עדויות ברשת שאתם יכולים למצוא לבד אז בואו נסכם בשביל לשרוד בעולם שלנו אנחנו צריכים מספר מקורות הכנסה. בעזרת האינטרנט ניתן לעשות זאת בלי לבזבז הרבה זמן וכסף!


אם הגעתם עד לפה ואתם רוצים לראות במה מדובר אני מזמין אתכם ללחוץ על הלינק לראות סרטון הסבר, בהצלחה!


נ.ב לא מדובר בכסף קל או בתוכנית להתעשרות מהירה, אם אתם מחפשים כפתורי קסם בבקשה לא ללחוץ על הלינק ולבזבז לכם ולנו את הזמן.